Popis
GUESS Limelight dámske hodinky W1053L7 - moderné dámske hodinky Guess zlaté, puzdro z nerezovej ocele v zlatej farbe, čierny silikónový remienok, dátum, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá, čierna |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Funkcie | dátum, luminiscencia ručičiek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Hmotnost hodinek | 80 g |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | GUESS |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
