Popis
FESTINA Swarovski dámske hodinky 20332/1 - moderné hodinky z nerezovej ocele v zlatej farbe so zdobeným ciferníkom čírymi kryštálmi Swarovski !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Kamene | áno |
| Farba hodiniek | zlatá |
| Výška púzdra | 44 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba kameňov | číra |
| Typ kameňov | kryštál swarovski |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka púzdra | 31 mm |
| Hmotnost hodinek | 52 g |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Šírka remienka | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

