Popis
FESTINA Boyfriend Collection dámske hodinky 20372/1 - elegantné moderné dámske hodinky Festina, zlaté puzdro z nerezovej ocele, béžový kožený remienok, vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá, béžová |
| Povrchová úprava | PVD – zlato |
| Výška púzdra | 42 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | zlaté indexy |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | ženy |
| Hmotnost hodinek | 33 g |
| Farba ciferníku | biela |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FESTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
