Popis
DOXA D-Light dámske hodinky 173.35.021.02 - puzdro z nerezovej ocele v zlatej farbe, hnedý kožený remienok, strieborný ciferník, zafírové sklíčko a vodotesnosť 30 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá, hnědá |
|---|---|
| Výška púzdra | 39 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Čísla ciferníku | zlaté indexy |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Šírka púzdra | 31 mm |
| Hmotnost hodinek | 28 g |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | DOXA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

