Popis
CITIZEN Eco-Drive Radiocontrolled Perpetual dámske hodinky FC0000-59D - luxusné strieborné hodinky z nerezovej ocele s perleťovým ciferníkom, dátum, ukazovateľ dňa v týždni, budík, luminiscencia ručičiek, riadené rádiovým signálom, večný kalendár, svetové časy, pohon Eco-Drive, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Funkcie | svetové časy, budík, dátum, luminiscencia ručičiek |
| Pohon | Eco - Drive |
| Riadené rádiovým signálom | áno |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Špeciálne funkcie | kontrola stavu batérie, plne automatický kalendár |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 124 g |
| Pre | ženy |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CITIZEN |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky CITIZEN Elegant EM0380-81D
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
362.97 eur
Dámske hodinky CITIZEN Radiocontrolled FC0010-55D
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
485 eur
Dámske hodinky CERTINA DS Stella C031.210.11.051.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
570.55 eur
Dámske hodinky CERTINA DS Action Chronometer C032.251.11.051.09
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
603.18 eur
