Popis
Dámske luxusné hodinky CERTINA C004. 310. 11. 117. 00 s antireflexním zafírovým sklíčkom, ktoré kryje perleťový ciferník.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | klasické, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Šírka púzdra | 25 mm |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Poznámka | EQL - hodinky majú funkciu, ktorá signalizuje vybitie batérie (sekundová ručička preskakuje o 4 sekundy) |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CERTINA |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
