Popis
CASIO dámske hodinky LW-200-1B - digitálne čierne hodinky zo živice, dátum, budík, stopky, LED osvetlenie, kalendár, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | sivá, čierna |
|---|---|
| Budík | áno |
| Sklíčko | plast |
| Výška púzdra | 38 mm |
| Štýl | športové |
| Stopky | áno, s presnosťou na 1/100 sekundy |
| Typ ciferníka | digitálný |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Poznámka | plne automatický kalendár |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 14 mm |
| Batérie | 10 - ročná |
| Pre | ženy |
| Materiál púzdra | živica |
| Materiál náramku | živica |
| Osvetlenie | LED osvetlenie |
| Hmotnost hodinek | 20 g |
| Šírka púzdra | 35 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Značka | CASIO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


docela dobrý i cena