Popis
CALVIN KLEIN Graphic dámske hodinky K7E23B46 - moderné strieborné dámske švajčiarske hodinky Calvin Klein, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele s jemnými indexmi a korunkou vo farbe ružového zlata
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 36 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 58 g |
| Pre | ženy |
| Hrúbka púzdra | 8 mm |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka remienka | 8 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CALVIN KLEIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky CALVIN KLEIN Graphic K7E23646
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 6.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
323 eur
Dámske hodinky BERING 11927-064
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
149 eur
