Popis
Dámske hodinky BOCCIA TITANIUM 3590-11 v elegantnom dizajne kombinujú odolnosť a nadčasový štýl. Majú titánové puzdro so zlatou povrchovou úpravou, ktoré je ľahké a hypoalergénne. Ciferník chráni odolné zafírové sklíčko, zatiaľ čo vodotesnosť 30 ATM zaručuje spoľahlivosť pri každodennom nosení aj pri kontakte s vodou. Perfektná voľba pre ženy hľadajúce luxusné a zároveň praktické hodinky.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Výška púzdra | 41 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Čísla ciferníku | zlaté indexy |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál púzdra | titán |
| Materiál náramku | titán |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Hmotnost hodinek | 61 g |
| Povrchová úprava | zlatenie |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Šírka púzdra | 35 mm |
| Značka | BOCCIA TITANIUM |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar

