Popis
BERING Classic dámske hodinky 12934-060 moderné strieborné hodinky z nerezovej ocele s lunetou vo farbe ružového zlata, zafírové sklíčko, indexy z čírych kryštálov !
Vlastnosti
| Výška púzdra | 40 mm |
|---|---|
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov |
| Farba hodiniek | strieborná, bicolor, ružové zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba kameňov | číra |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 16 mm |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Hrúbka púzdra | 7 mm |
| Hmotnost hodinek | 50 g |
| Průměr pouzdra v mm | 34 |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | BERING |
| Spona | s bezpečnostnou poistkou |
| Poznámka | milánsky ťah |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar

