Popis
BERING Classic dámske hodinky 10426-066
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, ružové zlato |
|---|---|
| Štýl | klasické |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Farba ciferníku | perleťová |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Hmotnost hodinek | 55 g |
| Pre | ženy |
| Rozměry púzdra ( Š + V + T) | 26 x 30 x 7 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | BERING |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *


líbí se mi tahle značka i barevné provedení takže za mě ok:)