Popis
Pánske hodinky SEIKO Presage Japanese Garden SSA463J1
Objavte precíznu eleganciu s pánskymi hodinkami SEIKO Presage Japanese Garden SSA463J1. Tento model spája japonskú remeselnú tradíciu s moderným dizajnom. Zelený číselník inšpirovaný japonskou záhradou dopĺňa oceľové puzdro, na ktoré nadväzuje nerezový remienok.
Hodinky sú poháňané mechanickým strojčekom 4R39 s automatickým náťahom a ponúkajú rezervu chodu 41 hodín. Vďaka zafírovému sklu a priehľadnému dynku môžete obdivovať precíznosť ich chodu. Vodotesnosť 3 ATM zaisťuje ochranu pri bežnom nosení.
Štýlové, spoľahlivé a výnimočne spracované - to sú hodinky SEIKO Presage SSA463J1, ideálna voľba pre mužov s citom pre detail.
Vlastnosti
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
|---|---|
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Farba ciferníku | zelená |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 130 g |
| Pre | muža |
| Rezerva chodu | 41 hodín |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Typ zapínání | motýlik |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Farba remienku | strieborná |
| Funkcie | priehľadné, skrutkovacie korunka, Open heart |
| Věk | pro dospělé |
| Průměr pouzdra v mm | 41,8 |
| tloušťka pouzdra v mm | 12,5 |
| Barva pouzdra | stříbrná |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky SEIKO Presage Japanese Garden SSA466J1
Pánske hodinky SEIKO Presage Automatic SSA355J1
