Popis
Model PRIM Sport 68 Automatic W01P.13255.D nadväzuje na design prvých československých športových hodiniek, ktoré neboli určené pre armádu.
Klenutý číselník, športové rúčky a prehľadné indexy dopĺňa moderná keramická luneta. Zafírové sklo s antireflexnou vrstvou zaisťuje vysokú odolnosť proti poškriabaniu a výbornú čitateľnosť.
Vďaka automatickému strojčeku a vodotesnosti 20 ATM sú hodinky vhodné na každodenné nosenie aj športové aktivity.
Vlastnosti
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| tloušťka pouzdra v mm | 13 |
| Hmotnost hodinek | 86 g |
| Pre | muža |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | PRIM MPM-QUALITY |
| Průměr pouzdra v mm | 43 |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
| Sklíčko | safírové s antireflexní vrstvou |
| Farba hodiniek | červená tmavá |
| Farba ciferníku | červená tmavá |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky PRIM Sport 68 Automatic W01P.13255.C
Pánské hodinky PRIM Sport Adventure W01P.13159.E
Pánské hodinky PRIM Sport Adventure W01P.13159.E
Pánske hodinky TOMMY HILFIGER Bank 1792168
Pánské hodinky SEIKO Presage Cocktail Time Mojito SRPE45J1
