Popis
Zlatý prsteň PATTIC AU 585/1000 2,95 gr BA480901-63
Pánsky zlatý prsteň PATTIC Au 585/1000 o váhe 2,95 g. Bicolor design s hranatým tvarom, lesklou úpravou a prvkami brúsenia. Veľkosť 63.
Vlastnosti
| Typ | prsteň |
|---|---|
| Materiál | biele zlato 585/1000, žlté zlato 585/1000 |
| Hmotnosť | 2,95 g |
| Povrchová úprava | lesk, brúsené |
| Farba | žltá |
| Výška | 14 mm |
| Veľkosť prsteňa | 63 |
| Šírka | 12 mm |
| Pre | muža |
| Značka | PATTIC |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Zlatý prsteňn PATTIC AU 585/1000 4,80 g ARP17CVGR002201Y-65
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 1.6.2026
1157.46 eur
Zlatý prsteň PATTIC AU 585/1000 3,15 g ARPAVGR029801Y-66
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 1.6.2026
735.78 eur
Zlatý prsteň PATTIC AU 585/000 3,6 gr GU673001Y-68
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 1.6.2026
868.1 eur
Zlatý prsteň PATTIC AU 585/000 3,4 gr GU613101Y-64
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 1.6.2026
819.87 eur
