Popis
Dámske hodinky BERING Classic 11020-004
Elegantné dámske hodinky z ušľachtilej nerezovej ocele v striebornej farbe s jemným milánskym ťahom. Zafírové sklíčko chráni oválny biely ciferník, ktorý pôsobí čisto a sofistikovane.
Batériový strojček a vodotesnosť 3 ATM zaisťujú spoľahlivosť a dlhú životnosť.
Štýlový doplnok pre modernú ženu.
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 20 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | ovál |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | BERING |
| Hrúbka púzdra | 4 mm |
| Záruka | 36 mesiacov |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
| Výška púzdra | 23 mm |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky BERING Classic 11020-010
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 20.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
163.96 eur
Dámske hodinky BERING Classic 11020-334
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
163.96 eur
Dámske hodinky BERING Classic 11020-732
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
173.41 eur
Dámske hodinky Bering Classic 11022-004
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 20.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
99 eur
Zlaté hodinky PATTIC AU 585/1000 23,70 g ARPW2W
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
5113.21 eur
Dámske hodinky BOCCIA TITANIUM 3255-04
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
169 eur
