Popis
Zlatý príves PATTIC zo žltého zlata o rýdzosti 585/1000 s hmotnosťou 1,45 gr. Jemné srdiečko s elegantným zdobením dodáva šperku romantický a nadčasový vzhľad. Ideálne ako darček alebo štýlový doplnok k vašej retiazke.
Vlastnosti
| Typ | prívesok |
|---|---|
| Hmotnosť | 1,45 g |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 25 mm |
| Povrchová úprava | lesk |
| Farba | žltá |
| Poznámka k tvaru | srdiečko |
| Materiál | žlté zlato 585/1000 |
| Pre | ženy |
| Značka | PATTIC |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Zlatý príves PATTIC AU 585/1000 0,60 gr GA1282605Y
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 4.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
144.12 eur
Zlatý príves srdiečko PATTIC AU 585/1000 0,50 gr CA231505Y
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 4.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
156.44 eur
Zlatý príves PATTIC AU 585/1000 0,70 gr CA230905Y
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 4.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
168.34 eur
