Popis
Pánske hodinky TISSOT sú vyrobené z kvalitnej ocele s čiernou PVD povrchovou úpravou so silikónovým náramkom v červenej farbe. Ciferník zdobia tri chronografy, luminiscenčné ručičky a indexy, dátumovka, krytý zafírovým sklíčkom. Vodotesnosť 100 m.
Vlastnosti
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov, EQL - hodinky majú funkciu, ktorá signalizuje vybitie batérie (sekundová ručička preskakuje o 4 sekundy) |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna |
| Farba náramku | červená |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | silikón |
| Šírka púzdra | 45 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Typ zapínání | Klasické na tŕň |
| Sklíčko | zafírové sférické s antirefl. vrstvou |
| Pohon | bateriový |
| Luneta | pevná, tachymetrická |
| Funkcie | Stopky |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánské hodinky TISSOT T-Race T141.807.17.051.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
782.41 eur
Pánské hodinky CITIZEN Red Arrows limited Eddition Promaster Sky pilot Global RC JY8126-51
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
801.31 eur
Pánské hodinky TISSOT PR 100 Vuelta 24 T150.417.11.051.01
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
500.51 eur
Pánské hodinky LUMINOX Pacific Diver Chronograf 3140 Series XS.3155.SET
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
689.95 eur
Hodinky POLICE Clout SET PEWGO0052402SET
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 18.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
224.78 eur
Pánské hodinky TISSOT PRS 516 Quartz Chronograph T131.617.11.042.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
570.78 eur
