Popis
Zlatá retiazka PATTIC AU 585/1000 1,60 gr CA201102Y-42, úchvatný anker vzor so žiarivým leskom.
Vlastnosti
| Typ | řetízek |
|---|---|
| Šírka | 1 mm |
| Hmotnosť | 1,60 g |
| Farba | žltá |
| Materiál | žlté zlato 585/1000 |
| Pre | ženy |
| Značka | PATTIC |
| Zapínanie | perový krúžok |
| Dĺžka | 42cm |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Zlatá retiazka PATTIC AU 585/1000 3,10 gr BA551002-50
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 2.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
774.9 eur
Zlatá retiazka PATTIC AU 585/1000 1,70 gr CA201102Y-45
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 2.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
405.38 eur
Zlatá retiazka PATTIC AU 585/1000 1,90 gr CA201102Y-50
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 2.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
453.05 eur
