Klenoty-buran.cz

Zľava na hodinky značky PATTIC až 70%!

Kontakty O nás

Viac ako 300 výdajných miest
Nevyhovujú Vám služby klasickej Českej pošty a dlhé rady u priehradky? V tom prípade využite niektorú z nami ponúkaných zásielkových spoločností, kde nie je potrebné zbytočne čakať v radách. Ako je to možné? Moderné doručovacie spoločností už nepracujú len na svojich vlastných kamenných odberných miestach. Využívajú spoluprácu s klasickými modernými obchodmi a ďalšími miestami, takže doručenie zásielky nie je tak finančne náročné a súčasne si ju môžete vyzdvihnúť i v hodinách, kedy je už pošta dávno zatvorená. Medzi nami ponúkané spoločnosti patria:
Zasilkovna- zásielková spoločnosť ponúka mnoho odberných miest v ČR i SK. Medzi tieto miesta patria ich výdajné miesta, pobočky partnerov ako aj automatické výdajné automaty. Samozrejmosťou tejto spoločnosti je sledovanie zásielky, rýchle doručenie a veľmi priaznivé ceny, Sieť výdajných miest si môžete prezrieť na tejto stránke- výdajné miesta Uloženka,
PPL Parcelshop- ak sa nechcete viazať na určitý čas doručenia zásielky, čo je obvyklou službou PPL, môžete využiť v súčasnosti asi najširšiu a rýchle sa rozrastajúcu sieť výdajných miest služby PPL ParcelShop. Sieť výdajných miest je tak rozsiahla a stále sa rozširuje, takže nie je možné povedať presné číslo výdajných miest. Aktuálny zoznam s možnosťou vyhľadávania podľa PSČ nájdete na mape PPL Parcelshop miest. Zásielku si môžete vyzdvihnúť aj počas víkendov alebo v nočných hodinách podľa zvolenej pobočky, bez zbytočného zdržovania.