Popis
TOMMY HILFIGER pánske hodinky 1791471 - moderní modré pánské hodinky Hilfiger, hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, datum, den v týdnu, vodotěsnost 50 m
TOMMY HILFIGER pánské hodinky 1791471 - moderní modré pánské hodinky Hilfiger, hodinky jsou vyrobeny z nerezové oceli, datum, den v týdnu, vodotěsnost 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 49 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | modrá |
| Povrchová úprava | PVD – modrá |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Funkcie | dátum, deň v týždni |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 113 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky FESTINA Chrono Bike Special Edition 16973/1
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
472.68 eur
Pánske hodinky SWISS MILITARY Hanowa Nautila Gents 5296.04.003
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 7.4.2026 (pri objednaní do 9:00)
229 eur
