Popis
FOSSIL Automatic pánske hodinky ME3055 z nerezovej ocele, mechanický automat, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Čísla ciferníku | rímska |
| Výška púzdra | 56 mm |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 46 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Hmotnost hodinek | 178 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | FOSSIL |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar

