Popis
TOMMY HILFIGER Sport Luxury dámske hodinky 1781253
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá |
|---|---|
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Povrchová úprava | mat, lesk, zlatenie 5 mikrónov |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| osazeno kameny | áno |
| Hmotnost hodinek | 116 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Vychytané hodinky, maj všecko co potřebuju :-)))
Líbí se mi ty tři malé ciferníky, fajn model hodinek!
Obložení krystaly je prostě bomba, bezvadný hodinky! :-)))