Popis
MARC JACOBS dámske hodinky MBM3101
Vlastnosti
| Čísla ciferníku | indexy z kryštálov, zlaté indexy |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Výška púzdra | 52 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk, zlatenie 5 mikrónov |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 152 g |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Hezké funkční hodinky, můžu každému jen a jen doporučit.
Líbí se mi, že jsou hodinky celé zlaté, je to moje nejoblíbenější barva :o)
Nádherné zlaté hodinky s krásně propracovaným ciferníkem, super :))))))))))