Popis
MARC JACOBS dámske hodinky MBM3105
Vlastnosti
| Výška púzdra | 48 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | zlatá |
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | lesk, zlatenie 5 mikrónov |
| Farba kameňov | číra |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| osazeno kameny | áno |
| Pre | ženy |
| Farba ciferníku | zlatá |
| Hmotnost hodinek | 143 g |
| Šírka náramku | 20 mm |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Dámske hodinky TISSOT PR 100 Quartz Lady T101.210.33.031.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
458.4 eur

Krásné hodinky, fungují bez problému, lesknou se a po roce neustálého nošení nemají ani škrábanec!
Líbí se mi ty kamínky kolem ciferníku i celkový design hodinek, moc povedené :-)))
jsem ráda za stopky i datumovku, hodinky se navíc krásně lesknou a i po roce nošení nejsou vůbec škráblé :-)