Popis
Dámske hodinky - oceľový remienok, oceľ púzdro, minerálne sklíčko.
Vodotesnosť 5ATM - sprchovanie.
Osadenie Swarovski krištáľmi.
Typ zapínanie preklápacie spona.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD – zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Výška púzdra v mm | 6,5 mm |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Strojček | Quartz |
| Hmotnost hodinek | 57 g |
| Průměr pouzdra v mm | 30 |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | CITIZEN |
| Typ zapínání | preklápacia spona |
| Pohon | bateriový |
| Kameň | Swarovski krištáľmi |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
