Popis
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba | čierna |
| Pre | unisex |
| Štýl | moderné, elegantne |
| Typ ciferníka | binární |
| Dĺžka | 48 mm |
| Šírka | 42 mm |
| Materiál náramku | kaučuk |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Tvar puzdra | hranatý |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Pohon | bateriový |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
