Popis
SEIKO Titanium pánske hodinky SGG735P moderné hodinky z titánu vo farbe bicolor, dátum, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 100 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | sivá, zlatá, bicolor |
|---|---|
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 37 mm |
| Kaliber | 7N42 |
| Materiál púzdra | titán |
| Materiál náramku | titán |
| Strojček | Quartz |
| Sklíčko | zafírové |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 8,5 mm |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
