Popis
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Štýl | klasické |
| Dátum | Ano |
| Stopky | áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Poznámka | luminiscencie |
| Výška púzdra v mm | 12 mm |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Farba ciferníku | champagne |
| Farba náramku | hnědá |
| Šírka púzdra | 44 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Strojček | Quartz |
| Farba hodiniek | hnědá |
| Pre | muža |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | PULSAR |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
