Popis
Náhrdelník POLICE Spirit PJ25706PSB / 01 - moderné náhrdelník z nerezovej ocele s krížikom na doštičke
Vlastnosti
| Farba | šedá, oceľová |
|---|---|
| Typ | náhrdelník, náramok |
| Dĺžka | 50 + 20 cm |
| Dĺžka prívesu s uškom | 5 cm |
| Poznámka k tvaru | dostička, křížek |
| Šírka prívesku | 24 mm |
| Materiál | nerezová oceľ |
| Pre | muža |
| Značka | POLICE |
| Poznámky | náramok na odopnutie 20 cm |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
