Popis
ZEPPELIN LZ 127 Graf pánske hodinky 7642-5 - moderné pánske hodinky Zeppelin, strieborné puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, dátumovka, ručička GMT, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Ručka GMT | áno |
| Materiál náramku | koža |
| Funkcie | dátum |
| Strojček | RONDA, vysoko kvalitný kovový švajčiarsky strojček |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | ZEPPELIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS PH200M Powermatic 80 C036.407.16.050.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
867.56 eur
