Popis
ZEPPELIN 100 Years pánske hodinky 7680-1 - luxusné pánske hodinky Zeppelin, strieborné puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, dátum, chronograf, tachymeter, budík, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 49 mm |
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
| Budík | áno |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Strojček | RONDA, vysoko kvalitný kovový švajčiarsky strojček |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 79 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka remienka | 21 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | ZEPPELIN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky FESTINA Timeless Chronograph 20375/6
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
129 eur
Pánske hodinky ZEPPELIN LZ 127 8684-5
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
286.55 eur
358.19 eur

