Popis
ZEPPELIN 100 Years pánske hodinky 7618-1 - luxusné pánske hodinky Zeppelin, strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, dátum, chronograf, tachymeter, mechanický automat, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
|---|---|
| Hrúbka púzdra | 15 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Sklíčko | zafírové |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Strojček | ETA |
| Hmotnost hodinek | 100 g |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Šírka remienka | 21 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | ZEPPELIN |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky TISSOT Tradition Automatic Open Heart T063.907.36.068.00
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
890.38 eur

