Popis
TOMMY HILFIGER pánske hodinky 1791136
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne tvrdené |
|---|---|
| Šírka náramku | 22 mm |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Výška púzdra | 53 mm |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna, oranžová |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 46 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 92 g |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

mám je asi půl roku a musím říct spokojenost. pohodlně se nosí a vypadají pořád jako nové.