Popis
TOMMY HILFIGER pánske hodinky 1791013 Tieto pánske hodinky TOMMY HILFIGER 1791013 na prvý pohľad zaujmú veľkými číslicami vo svetlom analógovom ciferníku. Hodinky sú vyrobené v strieborno-hnedej farebnej kombinácii. Guľaté puzdro je vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele striebornej farby a ich náramok z hnedej kvalitnej kože. Analógový ciferník je doplnený o dátumový ukazovateľ. Ochranu ciferníku zabezpečuje minerálne sklíčko. Hodinky sú vodotesné do 3 ATM a majú batériový pohon. Patria medzi hodinky vhodné na každú príležitosť.
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Šírka púzdra | 50 mm |
| Pre | muža |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TOMMY HILFIGER |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

Super ciferník,super náramek, pecka. Kdyby byly i stopky, dávám 5*
Dost velký ciferník, skvělé na jednoduché určení času. Spokojenost
Hodně propracované hodinky, designově i funkčně. Jsem spokojený :-)