Popis
TISSOT V8 Alpine Special Edition pánske hodinky T106.417.16.201.01 - luxusné pánske švajčiarske hodinky Tissot, strieborné puzdro z nerezovej ocele, čierny kožený remienok, čierny ciferník, dátumovka, chronograf, tachymeter, luminiscencia ručičiek a indexov, zafírové sklíčko, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Výška púzdra | 49 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, čierna, modrá |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Funkcie | luminiscenčné ručičky a indexy, dátumovka, stopky, chronograf |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 95 g |
| Hrúbka púzdra | 11,5 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky TISSOT V8 T106.417.36.051.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
435.82 eur
581.09 eur
