Popis
TISSOT T-Race Cycling Tour de France pánske hodinky T111.417.37.441.00 - čierne puzdro z nerezovej ocele, čierno-žltý silikónový remienok, dátumovka, chronograf, tachymeter, luminiscencia ručičiek, zafírové sklíčko, vodotesnosť 100 m!
Vlastnosti
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD – čierná |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Farba hodiniek | čierna, žltá |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Farba ciferníku | sivá, čierna |
| Materiál náramku | silikón |
| Sklíčko | zafírové |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 92 g |
| Pre | muža |
| Hrúbka púzdra | 11 mm |
| Šírka remienka | 20 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

