Popis
TISSOT PRS 200 pánske hodinky T067.417.11.051.01 - luxusné strieborné hodinky z nerezovej ocele s čiernym ciferníkom, dátum, chronograf, tachymeter, luminiscencia ručičiek, otočná luneta, vodotesnosť 200 m !
Vlastnosti
| Výška púzdra | 49 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné, outdoorové |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Chronograf | Áno |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 200 m (20 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Sklíčko | zafírové |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Luneta | otočná - jednosmerne |
| Tachymetr | áno |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 155 g |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CERTINA DS Action Chronometer C032.851.11.057.02
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 20.5.2026 (pri objednaní do 9:00)
574.54 eur
