Popis
Klasické pánske hodinky TISSOT Everytime Gent T109.410.16.033.00 s puzdrom z nerezovej ocele, hnedým koženým remienkom, rímske čísla vlhkotesné 30M
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Čísla ciferníku | rímska |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 19 mm |
| tloušťka pouzdra v mm | 7 |
| Hmotnost hodinek | 38 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | strieborná |
| Průměr pouzdra v mm | 38 |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky WENGER Urban Metropolitan Chrono 01.1743.114
Dostupnosť na dotaz u dodávateľa
279 eur
