Popis
TISSOT pánske hodinky Classic Dream T033.410.26.011.01
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná, hnědá |
|---|---|
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Čísla ciferníku | zlaté indexy |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Sklíčko | zafírové |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 41 g |
| Hrúbka púzdra | 7,5 mm |
| Farba ciferníku | biela |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | TISSOT |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky TISSOT Tradition T063.610.36.038.00
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
407.09 eur

líbí se mi to čisté provedení a precizní opracování.