Popis
SWATCH Skinsteps pánske hodinky SVUM101G
Vlastnosti
| Výška púzdra | 46 mm |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná, sivá |
| Materiál púzdra | plast |
| Čísla ciferníku | arabská |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | klasické |
| Povrchová úprava | mat |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 60 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 5,5 mm |
| Značka | SWATCH |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

