Popis
SWATCH Faux Fox pánske hodinky SUOB709
Vlastnosti
| Materiál púzdra | plast |
|---|---|
| Čísla ciferníku | arabská |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Sklíčko | plast |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Farba hodiniek | čierna, oranžová |
| Výška púzdra | 47 mm |
| Dátum | Ano |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Šírka púzdra | 41 mm |
| Materiál náramku | silikón |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 19 mm |
| Hmotnost hodinek | 30 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Značka | SWATCH |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

