Popis
STORM Hydroxis BK Special Edition pánske hodinky 47237/BK strieborné moderné hodinky z nerezovej ocele s čiernym ciferníkom, luminiscencia ručičiek, vodotesnosť 50 m, hodinky zo špeciálnej edície k 25. výročiu založenia značky STORM !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Farba hodiniek | strieborná |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Výška púzdra | 56 mm |
| Povrchová úprava | mat |
| Hrúbka púzdra | 14 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 48 mm |
| Spona | celooceľová, preklápacia s bezpečnostnou poistkou proti strate hodiniek |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Pre | muža |
| Hmotnost hodinek | 195 g |
| Farba ciferníku | čierna |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | STORM |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

