Popis
SKAGEN pánske hodinky 858XLSLB
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 45 mm |
| Farba hodiniek | strieborná, čierna |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne |
| Hrúbka púzdra | 6 mm |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Materiál náramku | koža |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Hmotnost hodinek | 31 g |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SKAGEN |
| Pohon | bateriový |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

