Popis
SEIKO Sports Automatic pánske hodinky SSA299K1 - strieborné puzdro z nerezovej ocele, zelený textilný remienok, dátum, luminiscencia ručičiek a indexov, mechanický automat, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Sklíčko | minerálne |
|---|---|
| Výška púzdra | 49 mm |
| Farba hodiniek | strieborná, zelená |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek a indexov |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Dátum | Ano |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Šírka púzdra | 43 mm |
| Materiál náramku | textil |
| Farba ciferníku | zelená |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 92 g |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | muža |
| Šírka remienka | 22 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky SEIKO Sports Automatic SSA289K1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026
297.31 eur
Hodinky PHILIP PARKER Navy Baltimore PPNY008S1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 8.4.2026
130.1 eur
