Popis
SEIKO Solar Titanium pánske hodinky SNE375P1 - moderné strieborné hodinky z titánu, dátumovka, luminiscencia ručičiek, solárne napájanie, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Poznámka | luminiscencia ručičiek |
| Pohon | batériový so solárnym dobíjaním |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat, lesk |
| Dátum | Ano |
| Hrúbka púzdra | 10 mm |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit |
| Akumulátor | áno |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál púzdra | titán |
| Materiál náramku | titán |
| Kaliber | V157 |
| Šírka púzdra | 40 mm |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Šírka remienka | 18 mm |
| Presnosť chodu v sekundách | ±15 |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | biela |
| Hmotnost hodinek | 81 g |
| Značka | SEIKO |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky FREDERIQUE CONSTANT Slimline FC-245SA5S6B
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 20.5.2026
689.65 eur
985.22 eur
