Popis
Pánske spoločenské analógové hodinky SEIKO SNZG15K1 s puzdrom z nerezovej ocele. Náramok je z nylonu. Vodotesnosť 100 m.
Vlastnosti
| Štýl | klasické |
|---|---|
| Farba hodiniek | čierna |
| Farba náramku | čierná |
| Dátum | Ano |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Poznámka | luminiscencie |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+60 |
| Kaliber | 7S36 |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Materiál náramku | textil |
| Strojček | mechanický automat |
| Rezerva chodu | 36 hodín |
| Výška púzdra v mm | 13 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

jsou opravdu hodně přesné