Popis
SEIKO Presage Automatic pánske hodinky SRPB44J1 - luxusné pánske hodinky Seiko, zlaté puzdro z nerezovej ocele, hnedý kožený remienok, biely ciferník, dátumovka, mechanický pohon s automatickým naťahovaním, vodotesnosť 50 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | zlatá, hnědá |
|---|---|
| Povrchová úprava | PVD – zlato |
| Štýl | moderné, klasické, elegantne, luxusné |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 50 m (5 ATM) |
| Šírka púzdra | 39 mm |
| Materiál náramku | koža |
| Funkcie | dátum |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 70 g |
| Pre | muža |
| Rezerva chodu | 41 hodín |
| Farba ciferníku | biela |
| Hrúbka púzdra | 12 mm |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
