Popis
SEIKO Automatic pánske hodinky SRPC09K1- moderné strieborné pánske hodinky Seiko, hodinky sú vyrobené z nerezovej ocele, modrý ciferník, dátum, luminiscencia ručičiek a indexov, mechanický automat s automatickým naťahovaním, vodotesnosť 100 m !
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Povrchová úprava | mat |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 44 mm |
| Funkcie | dátum, luminiscenčné ručičky a indexy |
| Spona | celooceľová, s bezpečnostnou poistkou proti strate |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Hmotnost hodinek | 165 g |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky SEIKO Automatic Diver SRP773K1
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 9.4.2026
484.52 eur
