Popis
SEIKO Automatic pánske hodinky SRPA25K1 - moderné strieborné pánske hodinky Seiko z nerezovej ocele s modrým ciferníkom, dátumovka, mechanický pohon s automatickým naťahovaním, vodotesnosť 100 m
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Čísla ciferníku | strieborné indexy |
| Štýl | moderné, športové, klasické, elegantne, luxusné |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Vodotesnosť | 100 m (10 ATM) |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Šírka púzdra | 42 mm |
| Funkcie | dátum |
| Tvar puzdra | guľatý |
| Hmotnost hodinek | 148 g |
| Hrúbka púzdra | 13 mm |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | modrá |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *
Alternatívny tovar
Pánske hodinky CITIZEN Radiocontrolled Blue Angels AT8020-54L
Skladom na e-shope
Predbežne u Vás 15.4.2026
539 eur
