Popis
SEIKO Automatic pánske hodinky SNKL45K1
Vlastnosti
| Farba hodiniek | strieborná |
|---|---|
| Štýl | klasické |
| Dátum | Ano |
| Sklíčko | hardlex |
| Typ ciferníka | analógový |
| Vodotesnosť | 30 m (3 ATM) |
| Zadné vieko | na závit, priehľadné |
| Šírka púzdra | 38 mm |
| Výška púzdra v mm | 10,5 mm |
| Presnosť chodu v sekundách | -10/+60 |
| Kaliber | 7S26 |
| Materiál náramku | nerezová oceľ |
| Rezerva chodu | 36 hodín |
| Tvar puzdra | guľatý |
| luminescence | áno |
| Pre | muža |
| Farba ciferníku | čierna |
| Materiál púzdra | nerezová oceľ |
| Značka | SEIKO |
| Pohon | Automatic - mechanické sa samonáťahom (naťahujúce sa pohybom ruky) |
| Věk | pro dospělé |
Napísať užívateľské hodnotenie
Vaše údaje nebudou zveřejněny *

přesné hodinky za dobrou cenu.